Наша кузня була заснована в 1998 році мною, Зейканом Петром Івановичем, фанатом цієї балгородної та важкої справи. Це невелике сімейне підприємство. А на сьогоднішній день це вже династія, бо справу разом з батьком продовжують мої сини - Євген та Петро.

Все починалося з невеликої кімнати площею 25 м.кв., одного звичайно саморобного горнила, старовинної бабки та набору старовинних ковальських інструментів, що дісталися у спадщину голові династії від його діда.

За плечима вже більше десяти років. Кузня розрослася до площі більш як 5000 м.кв. За цей період нами зроблена велика кількість замовлень, що розійшлися по всьму світу, від Уралу до Берліну. А наш інвентар це вже більш як двадцять різноманітних станків та пристосувань, які допомагають нам у важкій роботі з металом. Багато із станків є унікальним, бо зроблені нами на основі нашого багаторічного досвіду.

А працюємо ми не тільки з простим залізом але й з неіржавіючим, з кольоровими металами - мідь, латунь, бронза, алюміній. Також часто ми застосовуємо поєднання у виробах заліза та різноманітних сортів цінної та рідкісної деревини, як от дуб, бук, граб, липа, явір, ясен, черешня, груша, шовковиця і звичайно ж горіх грецький.